Popo Estetiği

Popo Estetiği

Eski yıllarda çıkık ve geniş popolu kadınlar güzelliğin simgesi olarak tanıtılırken şimdilerde ise dar ve küçük kalçalı kadınlar güzelliğin simgesi olarak nitelendirilmektedirler. Kültürler ve güzellik anlayışı her geçen yüzyılda değişmektedir. Günümüzün bir diğer güzellik anlayışı ise doğalllık “doğal olan herşey güzelliği simge etmektedir”.

Son yıllarda en popüler estetik plastik cerrahi operasyonlarından birisi olan popo estetiği ameliyatları artık günümüzde sıklıkla uygulanmaktadır. Geniş ve büyük popolar bayanın boyunu kısaltırken, şekilsiz olmaları ise vücudun diğer bölgeleri ile uyumsuzluğu gözler önüne seriyor.

Estetik cerrahlara ideal kalçanın nasıl olması gerektiğini sorduğumuzda aldığımız yanıt latin kalçalarının yuvarlak hatlı olması ve afrikalılar gibi çıkıntılı kalçalara sahip olmak ideal bir kalçaya sahip olma anlamına gelmektedir. Bu iki kalçanın karışımı estetik plastik cerrahi operasyonlarda yaratılmak istenen kalçalardır.

Vücudumuzun diğer bölgeleri gibi kalçalarımızda bizlere kalan genetik bir özelliktir. Kalçalarınızın güzelliğini ise spor yaparak, düzenli beslenerek ve sürekli olarak diyet programlarını uygulayarak koruyabilirsiniz. Eğer kalçalarınızın istediğiniz biçimde olmamasından yakınıyorsanız yapılacak olan estetik cerrahi uygulamaları ile ideal hayalinizdeki kalçalara ulaşabilirsiniz.

Ameliyat öncesi doktorunuz ile yapacağınız konuşmalarda ameliyat sonrası nasıl bir kalça hayal ettiğinizi ve ameliyattan beklentilerinizi en ayrıntılı biçimde doktorunuza anlatmalısınız.

Popo estetiği ameliyatlarında liposcution uygulamaları ile daha düzgün ve ince kalçalara sahip olunurken uygulanacak olan kalça protezleri ile daha diri ve çıkık kalçalara sahip olabilirsiniz. Popo estetiği ameliyatlarında liposuction ve kalça protezlerinin beraber uygulanması oldukça güzel sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Ayrıca kalça estetiği operasyonlarında uygulanacak olan kalça dikleştirme operasyonlarıyla da kalça şekillendirme işlemleri yapılabilmektedir.

Kalça estetiği ameliyatlarında uygulanan liposuction işlemleri ile yanlızca belirli bölgelerden yağ alınması yapılmaz.. Aynı zamanda vücut konturunun sağlanabilmesi için gerekli bölgelere yeğ enjeksiyonu uygulamalarıda beraberinde yapılabilmektedir. Uygulanan bu estetik işlemleri sonrasında istenilen kalça şekline ulaşılmış olacaktır. Ameliyat sonrası çok küçük kesi ilzeri oluşabilmektedir. Bu kesi izleri zaman içerisinde tamamen kaybolacaktır.

Popo estetiği operasyonlarında sarkmış olan deri ve yağ dokuları bölgeden uzaklaştırılarak daha diri ve genç görünüme sahip liposcution ve kalça protezleri ile desteklenmiş güzel bir görünüme sahip popo ortaya çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir