bağcılar sürücü kursu dersi, sürü kursu özel ders, bağcılar özel sürücü kursu dersleri

Bağcılar Sürücü Kursu Özel Ders

2019 yılı ile gelen stajyer ehliyet sonucunda gittikçe zorlaşan sınav sistemi ve onun ile birlikte gelen teorik direksiyon sınavının zor olması durumunda Bağcılar Sürücü Kursu Özel Ders adı altında özel ders verme imkanını sundu. Sizin sınavdan kalmanız ya da sınavdan geçtiniz fakat trafiğe çıkma konusunda hala bir endişeniz bulunmakta ise Bağcılar Teorik Özel Ders alabilirsiniz.bağcılar sürücü kursu dersi, sürü kursu özel ders, bağcılar özel sürücü kursu dersleri

Tamamen deneyimli ve donanımlı öğretim görevlileri sayesinde size en iyi eğitimi vereceklerinden asla şüpheniz olmasın. Öncelikle trafik hakkında size ayrıntılı bilgi veren sürüş eğitmenleri sizin olası hata anında hemen yardımcı olabiliyor. Ve hata yapmanızın muhtemel olası yerlerde sizi daha önceden uyarıyor ve sizin hata yapmanızı daha önceden engellemiş oluyor.

Ücret konusundan da bahsetmek gerekirse en doğru bilgiyi sürücü kursumuza gelerek öğrenebilirsiniz fakat genel bir bilgi olmak amacıyla sunduğumuz rakamlar şu şekilde. Saatlik 80 ila 100 tl arası değişebiliyor. Günde iki saat önerilen eğitim almanız ve iki haftalık bir eğitim sonucunda sizin de gayret ve çaba göstermeniz sonucunda trafiğe çıkabilecek duruma gelebilirsiniz. Fakat araç kullanmasını az çok biliyorsanız sadece temel konularda ya da trafikte olması muhtemel hatalardan başlayarak kısa bir süre zarfında sizin hem sürücü sınavlarından hem de trafik açısından tam donanımlı hazırlıyoruz. Üstte de belirttiğimiz gibi fiyatlar sadece bilgilendirmek amaçlı genel bir fiyattır en doğru bilgiler için sürücü kursumuza ya da telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir